Mirë se vini në VALA

Ushqim i shijshëm dhe ambient unik

Ju ftojmë të vizitoni restorantin tonë.

Rezervimi online

Rezervoni një tavolinë

“Për të bërë një rezervim DUHET TË DEPOZONI NJË TARIFË 15 €, TARIFA DO TË KTHYHET PASI KLIENTI TË KREË REZERVIMIN E TIJ”

  Rifresko sythat e shijes

  Shijoni një udhëtim të jashtëzakonshëm shijesh

  Ne i shohim klientët tanë si mysafirë të ftuar në një festë dhe ne jemi nikoqirët. Është detyra jonë çdo ditë që të bëjmë pak më të mirë çdo aspekt të rëndësishëm të përvojës së klientit.

  Rosak_Foto (3 nga 9)
  makarona me valë të sheshta
  REKOMANDIME
  MENUSET
  A la carte
  Zbuloni
  MENUSET
  Receta
  Sekretet e
  SHEF
  Lista e verërave
  Merrni një gotë
  cta-bg-6-3.jpg
  Lista e verërave
  merrni një gotë
  restorant_tavolinë
  IMG_3691
  Cilësia dhe ekuilibri
  Filozofia jonë e ushqimit

  Balancë dhe thjeshtësi. THE WAVE bashkon shije dhe specialitete nga Italia dhe më gjerë për të krijuar botën tonë të kuzhinës, plot mjeshtëri dhe befasi.

  ne po presim
  vizitoni restorantin tonë

  Ju mirëpresim të kaloni një kujtim të bukur dhe të shijshëm. Lungomare, Vlorë. Shqipëria.
  M: contact@thewave.al
  T: +355 692 966 616

  Mbylle
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të internetit.
  Mbylle
  sqShqip